MCR01MZPD6201
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MZPD6201 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR01MZPD6201
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 6.2K OHM 0.5% 1/16W 0402
Foi de date: MCR01MZPD6201.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile MCR01MZPD6201
Număr parc MCR01MZPD6201 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 6.2K OHM 0.5% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4937 pcs Fișa cu date MCR01MZPD6201.pdf
Toleranţă ±0.5% Coeficientul de temperatură ±50ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie MCR Rezistenţă 6.2 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume Q2485329
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200
Rata de eșec - descriere detaliata 6.2 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film