MCR01MRTF2002
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR01MRTF2002 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR01MRTF2002
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 20K OHM 1% 1/16W 0402
Foi de date: 1.MCR01MRTF2002.pdf2.MCR01MRTF2002.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCR01MRTF2002
Număr parc MCR01MRTF2002 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 20K OHM 1% 1/16W 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4470 pcs Fișa cu date 1.MCR01MRTF2002.pdf2.MCR01MRTF2002.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0402 Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serie MCR Rezistenţă 20 kOhms
Putere (Wați) 0.063W, 1/16W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume RHM20.0KCDTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.016" (0.40mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 20 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film