MCR006YZPJ301
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR006YZPJ301 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR006YZPJ301
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 300 OHM 5% 1/20W 0201
Foi de date: MCR006YZPJ301.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCR006YZPJ301
Număr parc MCR006YZPJ301 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 300 OHM 5% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5350 pcs Fișa cu date MCR006YZPJ301.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie MCR Rezistenţă 300 Ohms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume RHM300AGCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm)
Caracteristici - Rata de eșec -
descriere detaliata 300 Ohms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film Compoziţie Thick Film