MCR006YZPJ130
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR006YZPJ130 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR006YZPJ130
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 13 OHM 5% 1/20W 0201
Foi de date: MCR006YZPJ130.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCR006YZPJ130
Număr parc MCR006YZPJ130 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 13 OHM 5% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5592 pcs Fișa cu date MCR006YZPJ130.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie MCR Rezistenţă 13 Ohms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume RHM13AGTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 13 Ohms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film