MCR006YRTJ511
Rohm SemiconductorRohm Semiconductor
MCR006YRTJ511 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR006YRTJ511
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 510 OHM 5% 1/20W 0201
Foi de date: 1.MCR006YRTJ511.pdf2.MCR006YRTJ511.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
15000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MCR006YRTJ511
Număr parc MCR006YRTJ511 Producător Rohm Semiconductor
Descriere RES SMD 510 OHM 5% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13204954 pcs Fișa cu date 1.MCR006YRTJ511.pdf2.MCR006YRTJ511.pdf
Tensiunea nominală - AC - Tensiune - Lucrare 0.05W, 1/20W
Tensiune - Defalcare 0201 Grosime (Max) ±250ppm/°C
Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serie MCR
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Polarizare 0201 (0603 Metric)
Alte nume RHM510CCTR Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului MCR006YRTJ511
Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm) Caracteristici -
lui FIFO 2 Descriere extinsă 510 Ohm ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±5% Descriere RES SMD 510 OHM 5% 1/20W 0201