MCR006YRTF1003
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCR006YRTF1003 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCR006YRTF1003
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 100K OHM 1% 1/20W 0201
Foi de date: 1.MCR006YRTF1003.pdf2.MCR006YRTF1003.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCR006YRTF1003
Număr parc MCR006YRTF1003 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 100K OHM 1% 1/20W 0201 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3599 pcs Fișa cu date 1.MCR006YRTF1003.pdf2.MCR006YRTF1003.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±250ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0201 Dimensiune / Dimensiune 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serie MCR Rezistenţă 100 kOhms
Putere (Wați) 0.05W, 1/20W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0201 (0603 Metric) Alte nume RHM100KCBCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.010" (0.26mm) Caracteristici -
Rata de eșec - descriere detaliata 100 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thick Film