MCH185A240JK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
MCH185A240JK Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCH185A240JK
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului CAP CER 24PF 50V C0G/NP0 0603
Foi de date: MCH185A240JK.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCH185A240JK
Număr parc MCH185A240JK Producător LAPIS Semiconductor
Descriere CAP CER 24PF 50V C0G/NP0 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3305 pcs Fișa cu date MCH185A240JK.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±5%
Grosime (Max) 0.035" (0.90mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serie -
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume 511-1123-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - descriere detaliata 24pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
capacitanță 24pF Aplicații General Purpose