MCH155A1R3CK
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LAPIS Semiconductor
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MCH155A1R3CK
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului CAP CER 1.3PF 50V C0G/NP0 0402
Foi de date: MCH155A1R3CK.pdf
  • Mesaj
Specificațiile MCH155A1R3CK
Număr parc MCH155A1R3CK Producător LAPIS Semiconductor
Descriere CAP CER 1.3PF 50V C0G/NP0 0402 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3556 pcs Fișa cu date MCH155A1R3CK.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±0.25pF
Grosime (Max) 0.022" (0.55mm) Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serie -
Evaluări - ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0402 (1005 Metric) Alte nume 511-1005-1
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Surface Mount, MLCC
Stil de plumb - Spațiul de plumb -
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) -
Caracteristici - descriere detaliata 1.3pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
capacitanță 1.3pF Aplicații General Purpose