LTR50UZPJ181
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR50UZPJ181 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LTR50UZPJ181
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 180 OHM 1W 2010 WIDE
Foi de date: LTR50UZPJ181.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LTR50UZPJ181
Număr parc LTR50UZPJ181 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 180 OHM 1W 2010 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1391178 pcs Fișa cu date LTR50UZPJ181.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 2010 Dimensiune / Dimensiune 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Serie LTR Rezistenţă 180 Ohms
Putere (Wați) 1W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 180 Ohms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Compoziţie Thick Film