LTR18EZPJ432
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR18EZPJ432 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LTR18EZPJ432
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 4.3K OHM 3/4W 1206 WIDE
Foi de date: LTR18EZPJ432.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LTR18EZPJ432
Număr parc LTR18EZPJ432 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 4.3K OHM 3/4W 1206 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5491279 pcs Fișa cu date LTR18EZPJ432.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0612 (1632 Metric) Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serie LTR Rezistenţă 4.3 kOhms
Putere (Wați) 0.75W, 3/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 4.3 kOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Compoziţie Thick Film