LTR10EZPJ162
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR10EZPJ162 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LTR10EZPJ162
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 1.6K OHM 1/4W 0805 WIDE
Foi de date: LTR10EZPJ162.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LTR10EZPJ162
Număr parc LTR10EZPJ162 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 1.6K OHM 1/4W 0805 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6035095 pcs Fișa cu date LTR10EZPJ162.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm)
Serie LTR Rezistenţă 1.6 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Alte nume RHM1.6KBUTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 1.6 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film