LTR10EVHFSR056
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
LTR10EVHFSR056 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LTR10EVHFSR056
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES 0.056 OHM 1/2W 0805 WIDE
Foi de date: LTR10EVHFSR056.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile LTR10EVHFSR056
Număr parc LTR10EVHFSR056 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES 0.056 OHM 1/2W 0805 WIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 801745 pcs Fișa cu date LTR10EVHFSR056.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±150ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.047" L x 0.079" W (1.20mm x 2.00mm)
Serie LTR Rezistenţă 56 mOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Alte nume RHM.056BSTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Current Sense
Rata de eșec - descriere detaliata 56 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 0805 (2012 Metric), 0508 Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film