KTR25JZPJ1R0
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR25JZPJ1R0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KTR25JZPJ1R0
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 1 OHM 5% 1/3W 1210
Foi de date: KTR25JZPJ1R0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile KTR25JZPJ1R0
Număr parc KTR25JZPJ1R0 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 1 OHM 5% 1/3W 1210 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1770312 pcs Fișa cu date KTR25JZPJ1R0.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1210 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serie KTR Rezistenţă 1 Ohms
Putere (Wați) 0.333W, 1/3W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1210 (3225 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200, High Voltage Rata de eșec -
descriere detaliata 1 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film Compoziţie Thick Film