KTR18EZPJ430
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR18EZPJ430 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KTR18EZPJ430
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 43 OHM 5% 1/4W 1206
Foi de date: KTR18EZPJ430.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KTR18EZPJ430
Număr parc KTR18EZPJ430 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 43 OHM 5% 1/4W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5106577 pcs Fișa cu date KTR18EZPJ430.pdf
Toleranţă ±5% Coeficientul de temperatură ±200ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie KTR Rezistenţă 43 Ohms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume RHM43PTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 43 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film