KTR03EZPF2000
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
KTR03EZPF2000 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: KTR03EZPF2000
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 200 OHM 1% 1/10W 0603
Foi de date: KTR03EZPF2000.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile KTR03EZPF2000
Număr parc KTR03EZPF2000 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 200 OHM 1% 1/10W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 658019 pcs Fișa cu date KTR03EZPF2000.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie KTR Rezistenţă 200 Ohms
Putere (Wați) 0.1W, 1/10W ambalare Cut Tape (CT)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Alte nume RHM200AYCT
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, High Voltage
Rata de eșec - descriere detaliata 200 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film