FTZ6.8ET148
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
FTZ6.8ET148 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: FTZ6.8ET148
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER ARRAY 6.8V SMD5
Foi de date: 1.FTZ6.8ET148.pdf2.FTZ6.8ET148.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile FTZ6.8ET148
Număr parc FTZ6.8ET148 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE ZENER ARRAY 6.8V SMD5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 701239 pcs Fișa cu date 1.FTZ6.8ET148.pdf2.FTZ6.8ET148.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Toleranţă -
Pachetul dispozitivului furnizor SMD5 Serie -
Putere - Max 200mW ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 Alte nume FTZ6.8ET148-ND
FTZ6.8ET148TR
FTZ68ET148
Temperatura de Operare - Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 40 Ohms descriere detaliata Zener Diode Array 2 Pair Common Anode 6.8V 200mW SMD5
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 500nA @ 3.5V configurație 2 Pair Common Anode