ESR18EZPF2001
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR18EZPF2001 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ESR18EZPF2001
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 2K OHM 1% 1/2W 1206
Foi de date: ESR18EZPF2001.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ESR18EZPF2001
Număr parc ESR18EZPF2001 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 2K OHM 1% 1/2W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5269576 pcs Fișa cu date ESR18EZPF2001.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie ESR Rezistenţă 2 kOhms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Alte nume RHM2.00KAFTR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film