ESR18EZPF18R2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR18EZPF18R2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ESR18EZPF18R2
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 18.2 OHM 1% 1/2W 1206
Foi de date: ESR18EZPF18R2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ESR18EZPF18R2
Număr parc ESR18EZPF18R2 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 18.2 OHM 1% 1/2W 1206 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5121212 pcs Fișa cu date ESR18EZPF18R2.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 1206 Dimensiune / Dimensiune 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serie ESR Rezistenţă 18.2 Ohms
Putere (Wați) 0.5W, 1/2W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 1206 (3216 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 18.2 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Compoziţie Thick Film