ESR10EZPF75R0
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR10EZPF75R0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ESR10EZPF75R0
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 75 OHM 1% 0.4W 0805
Foi de date: ESR10EZPF75R0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile ESR10EZPF75R0
Număr parc ESR10EZPF75R0 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 75 OHM 1% 0.4W 0805 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5260331 pcs Fișa cu date ESR10EZPF75R0.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0805 Dimensiune / Dimensiune 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serie ESR Rezistenţă 75 Ohms
Putere (Wați) 0.4W, 2/5W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0805 (2012 Metric) Alte nume RHM75.0AETR
Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C Număr de terminări 2
Înălțime - așezată (Max) 0.026" (0.65mm) Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Rata de eșec - descriere detaliata 75 Ohms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film