ESR03EZPF4701
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
ESR03EZPF4701 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: ESR03EZPF4701
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului RES SMD 4.7K OHM 1% 1/4W 0603
Foi de date: ESR03EZPF4701.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile ESR03EZPF4701
Număr parc ESR03EZPF4701 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere RES SMD 4.7K OHM 1% 1/4W 0603 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6715575 pcs Fișa cu date ESR03EZPF4701.pdf
Toleranţă ±1% Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C
Pachetul dispozitivului furnizor 0603 Dimensiune / Dimensiune 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serie ESR Rezistenţă 4.7 kOhms
Putere (Wați) 0.25W, 1/4W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 0603 (1608 Metric) Temperatura de Operare -55°C ~ 155°C
Număr de terminări 2 Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.022" (0.55mm)
Caracteristici Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Rata de eșec -
descriere detaliata 4.7 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Compoziţie Thick Film