EDZTE617.5B
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
EDZTE617.5B Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: EDZTE617.5B
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului DIODE ZENER 7.5V 150MW EMD2
Foi de date: EDZTE617.5B.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile EDZTE617.5B
Număr parc EDZTE617.5B Producător LAPIS Semiconductor
Descriere DIODE ZENER 7.5V 150MW EMD2 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 168437 pcs Fișa cu date EDZTE617.5B.pdf
Tensiune - Zener (Nom) (Vz) 7.5V Toleranţă ±2%
Pachetul dispozitivului furnizor EMD2 Serie -
Putere - Max 150mW ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz SC-79, SOD-523 Alte nume EDZTE617.5BDKR
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Surface Mount
Impedanță (Max) (Zzt) 30 Ohms descriere detaliata Zener Diode 7.5V 150mW ±2% Surface Mount EMD2
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 500nA @ 4V Numărul părții de bază EDZ7V5