BU4S11G2-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BU4S11G2-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BU4S11G2-TR
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului IC GATE NAND 1CH 2-INP 5SSOP
Foi de date: 1.BU4S11G2-TR.pdf2.BU4S11G2-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BU4S11G2-TR
Număr parc BU4S11G2-TR Producător LAPIS Semiconductor
Descriere IC GATE NAND 1CH 2-INP 5SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 397987 pcs Fișa cu date 1.BU4S11G2-TR.pdf2.BU4S11G2-TR.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3 V ~ 16 V Pachetul dispozitivului furnizor 5-SSOP
Serie 4S ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SC-74A, SOT-753 Alte nume BU4S11G2-BZTR
BU4S11G2-TR-ND
BU4S11G2TR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de intrări 2
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Delay Max Propagation @ V, Max CL 30ns @ 15V, 50pF
Tipul logic NAND Gate Nivelul logic - scăzut 1.5 V ~ 4 V
Nivelul logic - ridicat 3.5 V ~ 11 V Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Caracteristici - descriere detaliata NAND Gate IC 1 Channel 5-SSOP
Curent - Quiescent (Max) 1µA Curent - ieșire ridicată, scăzută 3.4mA, 3.4mA