BU46K232G-TL
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BU46K232G-TL Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BU46K232G-TL
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului IC DETECTOR VOLT 2.32V SSOP
Foi de date: 1.BU46K232G-TL.pdf2.BU46K232G-TL.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BU46K232G-TL
Număr parc BU46K232G-TL Producător LAPIS Semiconductor
Descriere IC DETECTOR VOLT 2.32V SSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 649032 pcs Fișa cu date 1.BU46K232G-TL.pdf2.BU46K232G-TL.pdf
Tensiune - prag 2.3V Tip Voltage Detector
Pachetul dispozitivului furnizor 3-SSOP Serie -
Resetați timpul de expirare 120 ms Minimum restabili Active Low
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
producție Push-Pull, Totem Pole Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA)