BU27TA2WHFV-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BU27TA2WHFV-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BU27TA2WHFV-TR
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.7V 200MA HVSOF5
Foi de date: 1.BU27TA2WHFV-TR.pdf2.BU27TA2WHFV-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BU27TA2WHFV-TR
Număr parc BU27TA2WHFV-TR Producător LAPIS Semiconductor
Descriere IC REG LINEAR 2.7V 200MA HVSOF5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 576675 pcs Fișa cu date 1.BU27TA2WHFV-TR.pdf2.BU27TA2WHFV-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.72V @ 200mA Tensiune - ieșire (min / fix) 2.7V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor HVSOF5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-665 PSRR 65dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume BU27TA2WHFVTR Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 200mA HVSOF5 Curent - Quiescent (Iq) 95µA
Curent - ieșire 200mA Caracteristici de control Enable