BR25H040F-2LBH2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BR25H040F-2LBH2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BR25H040F-2LBH2
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului IC EEPROM 4K SPI 10MHZ 8SOP
Foi de date: 1.BR25H040F-2LBH2.pdf2.BR25H040F-2LBH2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BR25H040F-2LBH2
Număr parc BR25H040F-2LBH2 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere IC EEPROM 4K SPI 10MHZ 8SOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 156759 pcs Fișa cu date 1.BR25H040F-2LBH2.pdf2.BR25H040F-2LBH2.pdf
Scrieți timpul ciclului - Word, Page 4ms Tensiune - Aprovizionare 2.5 V ~ 5.5 V
Tehnologie EEPROM Pachetul dispozitivului furnizor 8-SOP
Serie - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) Alte nume BR25H040F-2LBH2DKR
Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C (TA) Tipul de montare Surface Mount
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Tip de memorie Non-Volatile
Dimensiunea memoriei 4Kb (512 x 8) Interfața de memorie SPI
Formatul memoriei EEPROM Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
descriere detaliata EEPROM Memory IC 4Kb (512 x 8) SPI 10MHz 8-SOP Frecvența ceasului 10MHz