BP5085-15
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5085-15 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BP5085-15
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului IC AC/DC CONVERTER DUAL SIP16
Foi de date: BP5085-15.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BP5085-15
Număr parc BP5085-15 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere IC AC/DC CONVERTER DUAL SIP16 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4465 pcs Fișa cu date BP5085-15.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 4 -
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 5V
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - intrare 159 ~ 253 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 1.91" L x 0.55" W x 0.87" H (48.5mm x 14.0mm x 22.0mm)
Serie BP5085 Putere (Wați) 3W
Pachet / Caz 16-SIP Module, 8 Leads Alte nume BP508515
Temperatura de Operare -20°C ~ 80°C (With Derating) Numărul de ieșiri 2
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Regulă de încărcare 50mV Reglementarea liniei 100mV
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Eficienţă - descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V 5V 80mA, 350mA 159 ~ 253 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 80mA, 350mA Aprobări -