BP5039-15
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BP5039-15 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BP5039-15
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului IC AC/DC CONV 15V 200MA SIP12
Foi de date: BP5039-15.pdf
  • Mesaj
Specificațiile BP5039-15
Număr parc BP5039-15 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere IC AC/DC CONV 15V 200MA SIP12 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3560 pcs Fișa cu date BP5039-15.pdf
Greutate - Tensiune - ieșire 4 -
Tensiune - ieșire 3 - Tensiune - ieșire 2 -
Tensiune - Ieșire 1 15V Tensiune - intrare 80 ~ 120 VAC
Tip Enclosed Dimensiune / Dimensiune 1.38" L x 0.36" W x 0.77" H (35.0mm x 9.1mm x 19.5mm)
Serie BP5039 Putere (Wați) 3W
Pachet / Caz 12-SIP Module, 6 Leads Alte nume BP503915
Temperatura de Operare -25°C ~ 80°C (With Derating) Numărul de ieșiri 1
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Regulă de încărcare 50mV Reglementarea liniei 50mV
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Caracteristici -
Eficienţă 74% descriere detaliata Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 200mA 80 ~ 120 VAC Input
Curent - Ieșire (Max) 200mA Aprobări -