BH33RB1WGUT-E2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH33RB1WGUT-E2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BH33RB1WGUT-E2
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului IC REG LIN 3.3V 150MA 4VCSP60N1
Foi de date: 1.BH33RB1WGUT-E2.pdf2.BH33RB1WGUT-E2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BH33RB1WGUT-E2
Număr parc BH33RB1WGUT-E2 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere IC REG LIN 3.3V 150MA 4VCSP60N1 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 261713 pcs Fișa cu date 1.BH33RB1WGUT-E2.pdf2.BH33RB1WGUT-E2.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.15V @ 100mA Tensiune - ieșire (min / fix) 3.3V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 4-VCSP60N1 (1x1.04) Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 4-WFBGA, CSPBGA PSRR 63dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume BH33RB1WGUT-E2TR
BH33RB1WGUTE2
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 4-VCSP60N1 (1x1.04) Curent - Quiescent (Iq) 72µA
Curent - ieșire 150mA Caracteristici de control Enable