BH18LB1WHFV-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BH18LB1WHFV-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BH18LB1WHFV-TR
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului IC REG LINEAR 1.8V 150MA HVSOF5
Foi de date: BH18LB1WHFV-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BH18LB1WHFV-TR
Număr parc BH18LB1WHFV-TR Producător LAPIS Semiconductor
Descriere IC REG LINEAR 1.8V 150MA HVSOF5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 364789 pcs Fișa cu date BH18LB1WHFV-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) - Tensiune - ieșire (min / fix) 1.8V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor HVSOF5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz SOT-665 PSRR 70dB (1kHz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume BH18LB1WHFV-TR-ND
BH18LB1WHFVTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA HVSOF5 Curent - Quiescent (Iq) 70µA
Curent - ieșire 150mA Caracteristici de control Enable