BD87A41FVM-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD87A41FVM-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BD87A41FVM-TR
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului IC RESET WATCHDOG TIMER 8MSOP
Foi de date: 1.BD87A41FVM-TR.pdf2.BD87A41FVM-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
3000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BD87A41FVM-TR
Număr parc BD87A41FVM-TR Producător LAPIS Semiconductor
Descriere IC RESET WATCHDOG TIMER 8MSOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 65090 pcs Fișa cu date 1.BD87A41FVM-TR.pdf2.BD87A41FVM-TR.pdf
Tensiune - prag 4.1V Tip Watchdog Circuit
Pachetul dispozitivului furnizor 8-MSOP Serie -
Resetați timpul de expirare Adjustable/Selectable restabili Active Low
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz 8-VSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width)
producție Open Drain or Open Collector Alte nume BD87A41FVM-TR-ND
BD87A41FVMTR
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C (TA) Numărul de tensiuni monitorizate 1