BD25IC0MEFJ-ME2
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BD25IC0MEFJ-ME2 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BD25IC0MEFJ-ME2
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.5V 1A 8HTSOP-J
Foi de date: 1.BD25IC0MEFJ-ME2.pdf2.BD25IC0MEFJ-ME2.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BD25IC0MEFJ-ME2
Număr parc BD25IC0MEFJ-ME2 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere IC REG LINEAR 2.5V 1A 8HTSOP-J Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 89228 pcs Fișa cu date 1.BD25IC0MEFJ-ME2.pdf2.BD25IC0MEFJ-ME2.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.9V @ 1A Tensiune - ieșire (min / fix) 2.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 5.5V
Pachetul dispozitivului furnizor 8-HTSOP-J Serie Automotive, AEC-Q100
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature, Soft Start ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad PSRR -
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume BD25IC0MEFJ-ME2DKR Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1A 8-HTSOP-J Curent - aprovizionare (Max) 500µA
Curent - Quiescent (Iq) 0.25mA Curent - ieșire 1A