BA25DD0WHFP-TR
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
BA25DD0WHFP-TR Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: BA25DD0WHFP-TR
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului IC REG LINEAR 2.5V 2A HRP5
Foi de date: 1.BA25DD0WHFP-TR.pdf2.BA25DD0WHFP-TR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile BA25DD0WHFP-TR
Număr parc BA25DD0WHFP-TR Producător LAPIS Semiconductor
Descriere IC REG LINEAR 2.5V 2A HRP5 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 46240 pcs Fișa cu date 1.BA25DD0WHFP-TR.pdf2.BA25DD0WHFP-TR.pdf
Dropout de tensiune (Max) 0.7V @ 2A Tensiune - ieșire (min / fix) 2.5V
Tensiune - ieșire (Max) - Tensiune - Intrare (Max) 25V
Pachetul dispozitivului furnizor HRP-5 Serie -
Caracteristici de protecție Over Current, Over Temperature, Over Voltage ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 55dB (120Hz)
Tipul de ieșire Fixed Configurarea ieșirii Positive
Alte nume BA25DD0WHFPDKR Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Numărul autorităților de reglementare 1 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 2A HRP-5 Curent - Quiescent (Iq) 120µA
Curent - ieșire 2A Caracteristici de control Enable