2SCR544P5T100
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SCR544P5T100 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2SCR544P5T100
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului NPN 80V 2.5A MEDIUM POWER TRANSI
Foi de date: 1.2SCR544P5T100.pdf2.2SCR544P5T100.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2SCR544P5T100
Număr parc 2SCR544P5T100 Producător LAPIS Semiconductor
Descriere NPN 80V 2.5A MEDIUM POWER TRANSI Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 473363 pcs Fișa cu date 1.2SCR544P5T100.pdf2.2SCR544P5T100.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 80V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 50mA, 1A
Tip tranzistor NPN Pachetul dispozitivului furnizor MPT3
Serie - Putere - Max 500mW
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-243AA
Alte nume 2SCR544P5T100TR Temperatura de Operare 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență - tranziție 280MHz
descriere detaliata Bipolar (BJT) Transistor NPN 80V 2.5A 280MHz 500mW Surface Mount MPT3 DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 120 @ 100mA, 3V
Curentul curent - colector (max) 1µA (ICBO) Curent - Colector (Ic) (Max) 2.5A