2SB1386T100R
LAPIS SemiconductorLAPIS Semiconductor
2SB1386T100R Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 2SB1386T100R
Producator / Marca: LAPIS Semiconductor
Descrierea produsului TRANS PNP 20V 5A SOT-89
Foi de date: 2SB1386T100R.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 2SB1386T100R
Număr parc 2SB1386T100R Producător LAPIS Semiconductor
Descriere TRANS PNP 20V 5A SOT-89 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 423492 pcs Fișa cu date 2SB1386T100R.pdf
Tensiune - emițător colector (Max) 20V Vce Saturație (Max) @ Ib, Ic 1V @ 100mA, 4A
Tip tranzistor PNP Pachetul dispozitivului furnizor MPT3
Serie - Putere - Max 2W
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz TO-243AA
Alte nume 2SB1386T100R-ND
2SB1386T100RTR
Temperatura de Operare 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecvență - tranziție 120MHz
descriere detaliata Bipolar (BJT) Transistor PNP 20V 5A 120MHz 2W Surface Mount MPT3 DC Creșterea curentului (hFE) (Min) @ Ic, Vce 180 @ 500mA, 2V
Curentul curent - colector (max) 500nA (ICBO) Curent - Colector (Ic) (Max) 5A