TCG062HVLDA-G20
Kyocera DisplayKyocera Display
TCG062HVLDA-G20 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TCG062HVLDA-G20
Producator / Marca: Kyocera Display
Descrierea produsului DISPLAY HVGA 640 X 240
Foi de date: 1.TCG062HVLDA-G20.pdf2.TCG062HVLDA-G20.pdf
Statutul RoHs Plumb fără RoHS / RoHS
Starea stocului 397 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 397 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TCG062HVLDA-G20
Număr parc TCG062HVLDA-G20 Producător Kyocera Display
Descriere DISPLAY HVGA 640 X 240 Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 397 pcs Fișa cu date 1.TCG062HVLDA-G20.pdf2.TCG062HVLDA-G20.pdf
Zona de vizualizare 149.80mm W x 57.40mm H Ecran tactil -
Serie - Alte nume 73-1384
TCG062HVLDA-G20-ND
Interfață Parallel, 18-Bit (RGB) Grafică Culoare Red, Green, Blue (RGB)
Dot Size - Dot Pixeli 640 x 240
Dot Pitch 0.08mm W x 0.23mm H Tipul de afișare TFT - Color
Modul de afișare Transmissive Dimensiunea ecranului diagonal 6.2" (157.48mm)
descriere detaliata Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 18-Bit (RGB) 6.2" (157.48mm) 640 x 240 iluminare din spate LED - White