NMNT23-12E
Knowles VoltronicsKnowles Voltronics
NMNT23-12E Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: NMNT23-12E
Producator / Marca: Knowles Voltronics
Descrierea produsului CAP TRIMMER 3-23PF 6000V PNL MNT
Foi de date: NMNT23-12E.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 289 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 289 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile NMNT23-12E
Număr parc NMNT23-12E Producător Knowles Voltronics
Descriere CAP TRIMMER 3-23PF 6000V PNL MNT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 289 pcs Fișa cu date NMNT23-12E.pdf
Tensiune - evaluat 6000V Dimensiune / Dimensiune 0.580" Dia (14.73mm)
Serie NT Q @ Freq -
ambalare Bulk Alte nume 1608-1230
Temperatura de Operare -65°C ~ 125°C Tipul de montare Panel Mount
Înălțime - așezată (Max) 1.845" (46.86mm) Caracteristici Non-Magnetic
Material dielectric Polytetrafluoroethylene (PTFE) descriere detaliata 3 ~ 23pF Trimmer Capacitor 6000V Top Panel Mount
Capacitate 3 ~ 23pF Tip de ajustare Top
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
NMN3.00BK
NMN3.00BK
Producători: Techflex
Descriere: SLEEVING 3" ID POLY 100' BLACK
In stoc: 255 pcs
Descarca: NMN3.00BK.pdf
RFQ
NMN3.00BK50
NMN3.00BK50
Producători: Techflex
Descriere: SLEEVING 3" ID POLY 50' BLACK
In stoc: 456 pcs
Descarca: NMN3.00BK50.pdf
RFQ
NMNT5-8
NMNT5-8
Producători: Knowles Voltronics
Descriere: CAP TRIMMER 1-5PF 4000V PNL MNT