SFUMC2000153MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFUMC2000153MX0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFUMC2000153MX0
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL
Foi de date: SFUMC2000153MX0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SFUMC2000153MX0
Număr parc SFUMC2000153MX0 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 0.015UF 200V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7370 pcs Fișa cu date SFUMC2000153MX0.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet M5x0.8 Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.236" Dia x 0.220" L (6.00mm x 5.60mm) Serie SFUMC
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) -
descriere detaliata 0.015µF Feed Through Capacitor 200V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 0.015µF