SFNOC1000221ZC0
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFNOC1000221ZC0
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 220PF 100V AXIAL
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SFNOC1000221ZC0
Număr parc SFNOC1000221ZC0 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 220PF 100V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3570 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă -20%, +80%
Dimensiune de filet M2.5x0.45 Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.138" Dia x 0.402" L (3.50mm x 10.20mm) Serie -
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) -
descriere detaliata 220pF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 220pF