SFLMT5000102MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFLMT5000102MX0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFLMT5000102MX0
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
Foi de date: SFLMT5000102MX0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SFLMT5000102MX0
Număr parc SFLMT5000102MX0 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6107 pcs Fișa cu date SFLMT5000102MX0.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet M5x0.8 Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.236" Dia x 0.502" L (6.00mm x 12.75mm) Serie SFLM
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție 28dB @ 100MHz Înălțime (Max) -
descriere detaliata 1000pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 1000pF