SFKKC0500333MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFKKC0500333MX0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFKKC0500333MX0
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL
Foi de date: SFKKC0500333MX0.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SFKKC0500333MX0
Număr parc SFKKC0500333MX0 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 0.033UF 50V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3737 pcs Fișa cu date SFKKC0500333MX0.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet M3.5x0.5 Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.173" Dia x 0.417" L (4.40mm x 10.60mm) Serie SFKK
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) -
descriere detaliata 0.033µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 0.033µF