SFJNC3K00151MC1
Prezentarea produsului
Număr parc: SFJNC3K00151MC1
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 150PF 3KV AXIAL
Foi de date: SFJNC3K00151MC1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SFJNC3K00151MC1
Număr parc SFJNC3K00151MC1 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 150PF 3KV AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1961 pcs Fișa cu date SFJNC3K00151MC1.pdf
Tensiune - evaluat 3000V (3kV) Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet M6x0.75 Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Serie SFJN
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție 7dB @ 100MHz Înălțime (Max) -
descriere detaliata 150pF Feed Through Capacitor 3000V (3kV) 15A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 15A capacitanță 150pF