SFJNC2K00222MX0
Prezentarea produsului
Număr parc: SFJNC2K00222MX0
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 2200PF 2KV AXIAL
Foi de date: SFJNC2K00222MX0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SFJNC2K00222MX0
Număr parc SFJNC2K00222MX0 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 2200PF 2KV AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2114 pcs Fișa cu date SFJNC2K00222MX0.pdf
Tensiune - evaluat 2000V (2kV) Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet M6x0.75 Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Serie SFJN
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție 30dB @ 100MHz Înălțime (Max) -
descriere detaliata 2200pF Feed Through Capacitor 2000V (2kV) 15A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 15A capacitanță 2200pF