SFJEL5000154MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFJEL5000154MX0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFJEL5000154MX0
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 0.15UF 500V AXIAL
Foi de date: SFJEL5000154MX0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SFJEL5000154MX0
Număr parc SFJEL5000154MX0 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 0.15UF 500V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2032 pcs Fișa cu date SFJEL5000154MX0.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet 1/4-28 Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Serie SFJE
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție 62dB @ 100MHz Înălțime (Max) -
descriere detaliata 0.15µF Feed Through Capacitor 500V 15A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 15A capacitanță 0.15µF