SFJEL1K00473MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFJEL1K00473MX0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFJEL1K00473MX0
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 0.047UF 1KV AXIAL
Foi de date: SFJEL1K00473MX0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SFJEL1K00473MX0
Număr parc SFJEL1K00473MX0 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 0.047UF 1KV AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1879 pcs Fișa cu date SFJEL1K00473MX0.pdf
Tensiune - evaluat 1000V (1kV) Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet 1/4-28 Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.386" Dia x 0.370" L (9.80mm x 9.40mm) Serie SFJE
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție 51dB @ 100MHz Înălțime (Max) -
descriere detaliata 0.047µF Feed Through Capacitor 1000V (1kV) 15A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 15A capacitanță 0.047µF