SFCMC5000151MC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFCMC5000151MC1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFCMC5000151MC1
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL
Foi de date: SFCMC5000151MC1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SFCMC5000151MC1
Număr parc SFCMC5000151MC1 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3630 pcs Fișa cu date SFCMC5000151MC1.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet M5x0.8 Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm) Serie SFCM
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție 7dB @ 100MHz Înălțime (Max) -
descriere detaliata 150pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 150pF