SFCMC1000224MX0
Knowles SyferKnowles Syfer
SFCMC1000224MX0 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFCMC1000224MX0
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 0.22UF 100V AXIAL
Foi de date: SFCMC1000224MX0.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SFCMC1000224MX0
Număr parc SFCMC1000224MX0 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 0.22UF 100V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7244 pcs Fișa cu date SFCMC1000224MX0.pdf
Tensiune - evaluat 100V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet M5x0.8 Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm) Serie SFCM
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) -
descriere detaliata 0.22µF Feed Through Capacitor 100V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 0.22µF