SFCIC5000103MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
Knowles Syfer
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFCIC5000103MX1
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 10000PF 500V AXIAL
Foi de date:
  • Mesaj
Specificațiile SFCIC5000103MX1
Număr parc SFCIC5000103MX1 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 10000PF 500V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7576 pcs Fișa cu date
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet 2BA Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 0.453" L (6.35mm x 11.50mm) Serie -
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) -
descriere detaliata 10000pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 10000pF