SFCDL5000151MC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFCDL5000151MC1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFCDL5000151MC1
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL
Foi de date: SFCDL5000151MC1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SFCDL5000151MC1
Număr parc SFCDL5000151MC1 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2748 pcs Fișa cu date SFCDL5000151MC1.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet 12-32 Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 0.467" L (6.35mm x 11.85mm) Serie SFCD
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție 10dB @ 100MHz Înălțime (Max) -
descriere detaliata 150pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 150pF