SFBDC0500473MX1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBDC0500473MX1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFBDC0500473MX1
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V AXIAL
Foi de date: SFBDC0500473MX1.pdf
  • Mesaj
Specificațiile SFBDC0500473MX1
Număr parc SFBDC0500473MX1 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 0.047UF 50V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5691 pcs Fișa cu date SFBDC0500473MX1.pdf
Tensiune - evaluat 50V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet 12-32 Coeficientul de temperatură X7R
Dimensiune / Dimensiune 0.250" Dia x 0.472" L (6.35mm x 12.00mm) Serie SFBD
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție - Înălțime (Max) -
descriere detaliata 0.047µF Feed Through Capacitor 50V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 0.047µF