SFBCL5000151MC1
Knowles SyferKnowles Syfer
SFBCL5000151MC1 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SFBCL5000151MC1
Producator / Marca: Knowles Syfer
Descrierea produsului CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL
Foi de date: SFBCL5000151MC1.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SFBCL5000151MC1
Număr parc SFBCL5000151MC1 Producător Knowles Syfer
Descriere CAP FEEDTHRU 150PF 500V AXIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 3499 pcs Fișa cu date SFBCL5000151MC1.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±20%
Dimensiune de filet 8-32 Coeficientul de temperatură C0G, NP0
Dimensiune / Dimensiune 0.187" Dia x 0.362" L (4.75mm x 9.20mm) Serie SFBC
Evaluări - Pachet / Caz Axial, Bushing
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare -
Pierdere de inserție 10dB @ 100MHz Înălțime (Max) -
descriere detaliata 150pF Feed Through Capacitor 500V 10A Axial, Bushing Rezistența DC (DCR) (Max) -
Actual 10A capacitanță 150pF